Rapid Prototyping

Szanowni Państwo,

 

W związku z obowiązywaniem w Polsce od 25 maja 2018 r. przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Solveere sp. z o.o. z siedzibą w Ogrodzieńcu ( 42-440) przy ulicy Kościuszki 107A.

W celu skontaktowania się z Administratorem Państwa danych osobowych prosimy o kontakt drogą elektroniczną  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres administratora danych z dopiskiem „administrator danych osobowych”.

Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się w celu przyjęcia i realizacji zleconej usługi, natomiast podstawą prawną do ich przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r. w związku z realizacją obowiązków wynikających z ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz.U. z 2017 r. poz. 2342).

Odbiorcami Państwa danych osobowych są:

 • pracownicy Solveere sp. z o.o. w związku z realizacją obowiązków służbowych;
 • przewoźnicy, z którymi Solveere sp. z o.o. współpracuje w zakresie realizacji zlecenia spedycyjnego;
 • pracownicy firmy księgowej, z którymi Solveere sp. z o.o.  współpracuje w zakresie  prowadzenia usług księgowo-kadrowych.
 • podwykonawcy obsługujący i utrzymujący systemy teleinformatyczne Solveere sp. z o.o.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku obrotowym, w którym umowa wygasła lub została rozwiązana, na podstawie ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz.U. z 2017 r. poz. 2342).

Przysługują Państwu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora:

 • dostępu do danych;
 • sprostowania danych;
 • usunięcia danych;
 • ograniczenia przetwarzania;
 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
 • przenoszenia danych;

Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego ds. ochrony danych osobowych, w przypadku uznania przez Państwo, że przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.

 Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do zawarcia umowy i realizacji zlecanych usług.

Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

SOLVEERE sp z o.o. 


ul. Kościuszki 107a
42-440 Ogrodzieniec

tel. 32 672 35 01

W branży Rapid Prototyping działamy nieprzerwanie od 2006 roku.

Rozwój i wiedza

Wykorzystujemy i promujemy nowoczesne technologie z dziedziny modelowania CAD, Rapid Prototyping i skanowania przestrzennego. Dzięki ciągłym inwestycjom w najnowsze technologie posiadamy jedną z najnowocześniejszych w Polsce prototypowni, obsługiwana jest ona przez wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Sprostamy najbardziej wymagającym zadaniom.

Mamy możliwość tworzenia krótkich serii prototypów opartych o materiały termoplastyczne (PC-ABS, ABS, PC), oraz żywice poliamidowe i akrylowe, technologie drukowania proszkowego 3D oraz technologie tworzenia kolorowych modeli z papieru- LOM. Od 2014 oferujemy również wykonywanie modeli za pomocą technologii DMLS korzystając przy tym z najnowszego urządzenia firmy EOS. Ponadto SOLVEERE Engineering sp z o.o. oferuje pełen zakres działań w dziedzinie konstrukcji dla branż: automotive, AGD oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Dysponujemy technologiami

 • FDM / MEM
  (ang. fused deposition modeling) / (ang. Melted and Extruded Manufacturing)
 • SLS
  (ang. selective laser sintering)
 • DMLS
  (ang. direct metal laser sintering)
 • DLP
  (ang. digital light processing)
 • 3SP
  (scan, spin and selectively photocure)
 • SDL
  (selective deposition lamination)

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem handlowym firm:

   

Jako jedyna firma w Polsce oferujemy drukarki 3D o unikatowych rozwiązaniach technicznych opartych o technologie 3SP, DLP, SLS, MEM/FDM oraz DMLS. Nasz zespół zainstaluje i przeszkoli Państwa ze wszystkich zagadnień dotyczących urządzeń oraz problemów, jakie mogą wystąpić podczas ich użytkowania.

Dla klientów chcących przyswoić wiedzę dotyczącą technologii przyrostowych oferujemy kompletne szkolenia dotyczące:
• Drukarek 3D w technologiach SLS, 3SP, DLP, DMLS oraz FDM;
• Zasad pracy oraz przygotowania modeli dla systemów SLS, 3SP, DLP, DMLS oraz FDM;

 

Szkolimy Państwa na urządzeniach, nie wirtualnie.